Teknoloji Alcatel A3 Özellikleri ve Fiyatı

Alcatel A3 Özellikleri ve Fiyatı

2 yıl önce     Teknoloji
Alcatel A3 Özellikleri ve Fiyatı

Alcatel A3, üst düzey güvenlik sağlamak için parmak izi erişimi özelliğiyle öne çıkıyor.

Alcatel A3 bize güvenlik anlamında sunduğu öne çıkan özellik parmak izi erişimi oldu. Alcatel A3 parmak izi erişimiyle sadece telefon kilidi açmanın haricinde farklı seçeneklerde bize sunuyor. Parmak izi erişimi ile artık seçtiğiniz uygulamaları başlatacak beş parmak izine kadar özelleştirme imkanı sunuyor.

En güzel  özelliklerin den biri fotoğraf çekmenin kolaylaştırılması. Artık parmak iziniz sayesinde tek dokunuşla fotoğraf çekebileceksiniz. Bunun haricinde sizin fotoğraflarınız, uygulamalarınız, videolarınız gibi içerikleri de parmak izinizle kilitleyebileceksiniz. Bu sayede size ait olan size ait kalmış olacak, kimse bu içeriklere ulaşamayacak anlamına geliyor.

A3’ün fotoğraf kalitesine önem verdiği belli, fotoğrafları parlak ve net çekme imkanı sunmakta. Bunların dışında Yüz maskesi özelliğiyle de eğlenceli fotoğraflar yaratma imkanı veriyor size.

5 inçlik HD ekranı kaliteli videolarınızı en iyi çözünürlükte izlemenizi sağlarken, gün ışığına maruz kalan ekranınızın da en iyi performans gösterebilmesi için size en iyisini sağlamaya çalışıyor.

A3 sayesinde 4.5 G LTE bağlantısı ve 4 çekirdek işlemci ile internette sörf yapmak daha kolay hale geliyor. Son olarak fiyatından bahsedecek olursak, Alcatel A3 fiyatı 900 TL satış fiyatıyla müşteriye sunuluyor.

9051

kere okundu

    Bu habere henüz bir yorum yazılmamış.