Oyun Ataribox'ın Çıkış tarihi, Fiyatı ve Özellikleri Belli Oldu.

Ataribox'ın Çıkış tarihi, Fiyatı ve Özellikleri Belli Oldu.

3 yıl önce     Oyun
Ataribox'ın Çıkış tarihi, Fiyatı ve Özellikleri Belli Oldu.

Geçmişin efsanesi Atari'nin yeni versiyonları çıkacağını aylar öncesinden sitemizde yayımlamıştık. Atari'nin yeni konsol ismi Ataribox olarak piyasaya sürülecek. Ataribox'ın çıkış tarihi ise daha tam olarak belli değildi, sadece yaz aylarında geleceğine dair söylenti vardı. Konsolun ne zaman çıkacağı, ne kadar olacağına dair daha fazla bilgi yayımlanmamıştı.

Ataribox'ın içinde bulunan özelliklere göz atacak olursak, Radeon Graphics teknolojisine sahip diğer işlemcilerden farklı bir AMD işlemci olduğunu görüyoruz. En önemli sayılabilecek diğer özellik ise işletim sisteminin Linux olması. Linux işletim sistemi sayesinde PC ile TV arasında bağlantı gerçekleştirdiğimizde daha verimli sonuçlar elde edebilmemize olanak sağlıyor. Linux işletim sistemi sayesinde sistemimizin destelediği oyunları rahatca oynayabileceğiz.

Geldik geçmişteki oyunları oynayabilecezmi sorusuna ? Evet geçmişteki eski oyunları oynayabileceğiz, bunun yanı sıra birçok yeni geliştirinin ürettiği yeni oyunlarıda oynayabilme imkanına sahip olacağız.

Ataribox modellerine göz atacak olursak, Ataribox'ın 2 adet modeli bulunuyor. Bunlardan ilki tahta şeklinde modeli, ikincisi ise Kırmızı/Siyah modeli. Son değineceğimiz nokta ise girişleri, Ataribox'ta 4 adet USB girişi mevcut, bunun yanı sıra HDMI ve SD girişide 1 adet mevcut olarak gelecek.

2018 yılının bahar aylarında çıkması planlanan Ataribox'ın fiyatınıda yazımızıda açıklayalım. Ataribox'ın çıkış fiyatı 250 ile 300 dolar arasında değişecek. Aldığımız modele göre artışı gösterecek veya daha uygun fiyatlı olacak. İlgili güncel gelişmeleri sitemizden haberler bölümünden takip edebilirsiniz.

840

kere okundu

    Bu habere henüz bir yorum yazılmamış.