Oyun Cs Go Güncelleme notları 3/24/2017

Cs Go Güncelleme notları 3/24/2017

3 yıl önce     Oyun
Cs Go Güncelleme notları 3/24/2017

Counter Strike:Global Offensive çıkışını yaptığından beri oldukça fazla oynanan bir oyun oldu. CS:GO  artık E-Spor olaylarının da dahil olmasıyla oldukça büyüdü. Son zamanlarda oyunda çoğu şey değişti. Haritalar, silahlar, sesler, kasalar ama bu sefer alışık olmadığız bir değişiklik getirdi Valve. Oyunu açıp hızlı bir şekilde space tuşuna abanmamızdan sonra karşımıza gelen arayüz değişti. Yeni arayüz o kadar da eskisinden farklı gözükmese de (genel olarak) getirdiği içerikler oldukça tatmin edici ve iyi düşünülmüş. O zaman anlatmaya başlayalım.

Öncelikle arayüzün orta kısmı aynı duruyor. Arkadaş listemizin olduğu kısım ilgi çekici bir şekilde tasarlanmış olduğunu görmekteyiz. Dört farklı pencere ikonu görüyoruz. Arkadaş listemiz, arkadaşlık isteği gönderdiğimiz kişiler(buna ayrı bir şekilde değineceğim), son oynadığımız maçta ki takım arkadaşlarımız ve alışık olduğumuz(benim oldukça kullandığım) topluluk lobileri bu dört pencereyi oluşturuyor. İki yeni pencere ile karşı karşıya kalmış durumdayız.

Peki bunlar nedir ?
İlk olarak zamanın çok fazla eksikliğini hissetiğim arkadaşlık isteği attığımız kişileri gösteren bir liste. Artık eskisi gibi ben bu adama davet atmıştım ya acaba beni eklemiş mi derdine son. Diğer penceremiz ise son yaptığınız maçta ki takım arkadaşlarınızı gösteren bir liste. Son olarakta güncelleme ile arkadaşlarınızı artık arkadaş listesinde bulunan bir ikona tıklayarak açılan pencereden ekleyebiliyorsunuz ama eklemeniz için yeni gelen aynı pencereden edinebileceğiniz CODE numarasını girmeniz lazım. Aynı zaman da Canals haritasında ki bazı buglar düzeltilmiş. 

GÜNCELLEME ÖZETİ

İyileştirilmiş arayüz
+ Arkadaş isteklerimizi gösteren liste
+ Bugların çoğunun ortadan kaldırılması

Revolver ve negev çıkartılması

oyun haberleri
28/03/2017

 

2241

kere okundu

  1. Avatar Doğukan Balaban
    Güzel anlatım teşekkürler
    3 yıl önce