Oyun Dirt 4 çıkış tarihi duyuruldu

Dirt 4 çıkış tarihi duyuruldu

3 yıl önce     Oyun
Dirt 4 çıkış tarihi duyuruldu

Codemasters tarafından geliştirilen Dirt serisiyle hayatımıza giren yapıt yeni oyununu biraz önce açıkladı ve ralli tutkunlarının merakını giderdi. Şirket yaptığı açıklamaya göre PC, PlayStation 4 ve Xbokx One platformlarında Haziran 2017 tarihinde çıkışını gerçekleştireceği belirtti. Bunun yanında oyun hakkında değişikliklere gidildiği bazı önemli gelişmeleri de içinde barındırıyor.

Serinin son oyunu olarak çıkacak oyun hakkında verilen bilgilere göre bizi ayrı bir mod bekliyor. Dirt e alışık olmadığımız modun ismi Your Stage. Your Stage sayesinde ralli içerisinde rotamızı oluşturup farklı pistlere olanak sağlıyor ayrıca Your Stage sayesinde diğer çevrim içi oyuncularla da paylaşıma sunulabilecek. Önceki serilere artılar ekleyen Codemaster bu modla birlikte oyunda farklı bir eğlence platformu ekliyor ve bizi daha uzun soluklu aksiyonlara yöneltiyor. Bunun yanında geçmişte alıştığımız kariyer modu oyunda mevcut olmaya devam ediyor.


.
Artık çoğu oyundan bildiğimiz gibi gerçek profesyonel kişilerle çalışan firmalar, ralli oyununda da bulunmaya devam ediyor. Codemaster gerçek rallici sporcularla bu yıl çalışmalarına devam ediyor, bu isimleri sıralayacak olursak Kris Meeke, Oliver Solberg ve Petter Solberg gibi isimleri verebiliriz. Her seri de olduğu gibi yanımızda yardımcımız olmaya devam ediyor ve onun talimatlarına göre yol rotamızı çizmeye devam ediyoruz. Oyun içersinde Nevada, California, Mexico, Landrush, Baja ve Michigan bölgelerinde bulunan ralli pistleride yer alacak.

Yapımcıların açıklamalarına göre şimdiye en geniş çaplı oyuna imza attıklarını da eklemekteler. Kısaca özetlemek gerekirse, Yeni eklenen Your Stage modu, Kariyer modu ve Çoklu oyuncu moduyla Dirt 4, Haziran 2017'de tüm platformlar için çıkıp raflarda yerini alacak.

.

inceleme ekibi
29/01/2017

9438

kere okundu

    Bu habere henüz bir yorum yazılmamış.