Oyun Efsane oyun Snake geri dönüyor

Efsane oyun Snake geri dönüyor

3 yıl önce     Oyun
Efsane oyun Snake geri dönüyor

Nokia'nın göz bebeği olan, 90'ların vazgeçilmez oyunu olarak kalbimizde yer edinen, 400 milyonda fazla telefonda yüklü olup, zamanın en çok oynanan oyunu olmaya aday olan Snake (Yılan) oyununun geliştirilmiş hali kullanıcılarla buluşmaya hazırlanıyor. Birçoğumuz bu oyunu biliyoruz, anlatmaya gerek yok. Artık Snake oynamak isteyen kullanıcılar eski telefonlarını çıkarıp nostalji yapmak için hiç uğraşmalarına gerek yok çünkü karşınızda 90'ların efsane oyunu Snake.

Oyunun orijinalinde olduğu gibi yediğimiz elma, böcek gibi yiyeceklerle kendimizi geliştirip büyümek ve büyüdükçe puanlar kazanmamız gerekiyor. Yeni oyunda da tam olarak durum değişmiyor ve orijinal oyuna bu yönden herhangi bir değişiklik yapılmıyor. Oyunculara 3 hızdan birini seçebilme imkanı sunuluyor bunlar yavaş, orta ve hızlı olarak seçenekleri bulunacak. Tabi ki ne kadar hızlanırsak o kadar puanlarımız oyunda yüksek olacak ve oyun bizim için o kadar zorlaşacak. Bunlar haricinde topladığımız puanları arkadaşlarımızla paylaşabilecek veya liderlik panosunda sıralamamızı görebileceğiz. Bu da eskiden telefonlarımızı çıkarıp, yılan oyununda kaç puan olduğumuzu arkadaşlarımıza gösterip havamızı atardık, şimdiyse dünyayla ve arkadaşlarımızla tatlı bir rekabete girebilmemize imkan tanıyor.

Oyunda puanlarımızı görebildiğimiz ve diğer kişilerinde puanlarına bakabildiğimiz liderlik puan tablosu mevcut olacak, buradan kendimizin ne kadar iyi olduğunu görme imkanına sahip olacağız.  Gelelim birçok kişinin düşündüğü soruya. Bu oyunu nasıl edinebileceğiz? Oyunu yenilenmiş olarak piyasaya çıkması beklenen, tüm zamanların en çok satan Nokia 3310'a yüklenmesi bekleniyor. Maalesef oyunu herhangi bir yerden indiremeyeceğiz. Eskisi gibi sadece Nokia 3310'a ait bir oyun olacak kendisi. Yeni Nokia 3310 ne kadar sevilir bilinmez ama Snake oyununu birçok kişi de ayrı bir yeri vardı.

inceleme ekibi
oyun haberleri
08/03/2017

1086

kere okundu

    Bu habere henüz bir yorum yazılmamış.