Sinema / TV Jurassic World 2 film çekimleri yavaş yavaş başladı

Jurassic World 2 film çekimleri yavaş yavaş başladı

3 yıl önce     Sinema / TV
Jurassic World 2 film çekimleri yavaş yavaş başladı

Çekimlerine başlanan Jurassic World 2 filmi 2018 yılında vizyona girecek. İkinci filmin adının ise Untitled Jurassic World olması bekleniyor. İlk filmde Claire rolünde oynayan Star Bryce Dallas Howard ikinci filmde de bu rolü oynayacak. 24 Şubat tarihinde Twitter hesabından yaptığı paylaşım ile film çekiminin başladığını sevenlerine duyurdu. Jurassic World’ün ilk filminin yönetmeni olan ColinTrevorrow’un Star Wars: Episode 9’un yönetmenliğini üstlenmesi üzerine onun yerine ikinci filmin yönetmenlik koltuğunda J.A.Bayona oturuyor. Untitled Jurassic World filminde ChrisPratt’de rol alacak. tecrübeli aktör James Cromwell’in yanı sıra TobyJones ve RafeSpall'ın da casttan çıkartıldığı da aktarıldı.

Tema hakkında çok az şey bilinmesine rağmen Trevorrow Jurassic World’ün ilk filmine oranla daha korkutucu ve merak uyandırıcı bir film olabileceğini belirtti. Filmin bu şekilde olmasının izleyicilerin tercihi olduğuna değinerek bunu sağlamaları gerektiğinin altını çizdi. Bunu sağlamak amacıyla da sadece daha fazla sayıda ya da daha büyük dinozorların filmde yer alması gerekmediğine değindi.

Bunun yerine filmde insanların hayvanlarla olan ilişkileri noktasında daha kapsamlı bir hikaye için bir başlangıç noktası olarak kullanabileceğini söyledi. Jurassic World hayranlarını düşünerek hazırlanmış bir film olduğunu fakat hayranların bugüne kadar sürekli olarak dinozorların bir adada insanları kovaladıkları filmlere şahit olduklarını fakat bu filmle beraber hayranların bu konuyu genel izleyiciyi de kapsayacak şekilde bir hikayeyle nerelere taşıyabileceklerini göreceğini belirtti. Filmin 22 Haziran 2018’de gösterime girmesi bekleniyor.inceleme ekibi

25/02/2017

1620

kere okundu

    Bu habere henüz bir yorum yazılmamış.