Fragmanlar Justice League Fragman

Justice League Fragman

3 yıl önce     Fragmanlar
Justice League Fragman

DC’nin süper kahramanlardan takım oluşturma teması Suicede Squat ile olumlu geri dönüşler almıştı. Marvel’in Avengers serileri ile bu temaya çok daha önceden girdiğini biliyoruz. Anlaşılan DC’de Marvel ile rekabet edebilmek için Justice League gibi iddialı bir film ile karşımıza çıkıyor.

Justice League kahramanlarına göz atacak olursak; Batman (Ben Affleck), Superman (Henry Cavill), Wonder Women (Diana Prince) Flash (Ezra Miller), Cybork (Ray Fisher) Aquaman (Jason Momoa) Game of Thrones severler kendisini Khal Drogo olarak biliyor. Aquman DC evreninde Superman’a denk güce sahip bir kahraman olarak gösterilmekte. Sahip olduğu gücün kudreti denizlerden okyanuslardan gelmektedir.


.
DC severleri heyecanlandıran diğer yeni bir kahraman Cyborg. Cyborg bütün elektronik cihazlara erişebiliyor bedeni mekanik olduğu için oldukça dayanıklı. DC’nin Justice League’inin gişede Avangers’a yaklaşmasını umuyoruz çünkü Marvel’in son yıllardaki yükselişi DC’ye göre oldukça fazla. Justice League 2017’nin sonu Kasım 17’de vizyona girecek.

 


inceleme ekibi
31/01/2017

 

941

kere okundu

    Bu habere henüz bir yorum yazılmamış.