Sinema / TV Kabuktaki Hayalet Yakında sinemalarda

Kabuktaki Hayalet Yakında sinemalarda

3 yıl önce     Sinema / TV
Kabuktaki Hayalet Yakında sinemalarda

Hollywood'un en güzel kadınlarından biri olan Scarlett Johansson yoğun film programına bir başkasını daha ekliyor. Her filmiyle olay olan sempatik güzel, sinema severler tarafından çok fazla beğenilmesiyle birlikte birçok filme imza atmaya devam ediyor. Yeni filmi olan Ghost in the Shell Türkçe ismiyle Kabuktaki Hayalet filmi ülkemizde 31 Mart 2017'de vizyona girecek.

Konusuna değinecek olursak, Japon mangası olan Ghost in the Shell temel alan film, gelecekte geçtiğine şahit oluyoruz. Korkutucu bir kazadan kurtulmuş olan Binbaşı rütbeli bir kadındır. Bu kazanın ardından geçmişte ki hiçbir şeyi hatırlamamakta ve bir ameliyat masasında uyanarak başındaki doktorun hayattasın dediğini sadece hatırlamaktadır. Kazanın ardından vücudunun çoğunun kurtarılamaması üzerine muazzam bir teknolojiyle yeni bir vücut yapılır. Yeni bir vücutla binbaşı kaldığı yerden mücadelesine devam eder ve durdurulamayan Terörizme son vermeye çalışır. Bu şekilde mücadelesine devam ederken, kendisi hakkında yeni bilgiler edinir. Aslında kendisine yalan söylendiği ve hayatının çalındığını bunların tamamen bir oyun olduğunu öğrenir. Bunun öğrenen binbaşı bunun kimin yaptığını bulmak ve intikamını almak ister.

İşte genel olarak konusu bu şekilde devam eden filmin oyuncularına gelecek olursak, Başrolde Scarlett Johansson diğer oyuncular ise; Juliette Binoche, Pilou Asbæk, Takeshi Kitano, Michael Pitt, Rila Fukushima Michael Wincott kadroda yer almakta.

inceleme ekibi
sinema haberleri
09/03/2017

 

 

10231

kere okundu

    Bu habere henüz bir yorum yazılmamış.