İnceleme League of Legends 7.2 yama incelemesi

League of Legends 7.2 yama incelemesi

3 yıl önce     İnceleme
League of Legends 7.2 yama incelemesi

7.20 yamasıyla beraber nihayet Warwick vadiye iniyor. Warwick’e bildiğimiz üzere gayet güzel bir rework geldi. Ultisini tutturmak artık biraz yetenek gerektiriyor ve Warwick artık ormanda daha mobil ve hızlı. Warwick son haliyle turnuvalarda boy gösterebilir ve oynayışı oldukça zevkli bir hale gelmiş bulunmakta. 7.20 yamasında spesifik olarak göze çarpan değişikliklere bi göz atalım. İlk göze çarpan Darius ve Yasuo’ya gelen zayıflatmalar.

Darius’un pasifinden gelen kanamanın saldırı gücü 1-14 seviyeler arası 10 azaltıldı ayrıca Q yeteneği (Biçen Balta)  %50 olan hasarı %35’e indirildi. Yasuo’nun ise E yeteneğinin (Atılgan Kılıç) hasarı düştü, E yeteneğinin saldırı gücü artık yük toplamıyor 0.2 ilave sabit hasarı var. Lulu’nun Q (Işıltılı ok) yeteneğinin mana bedeli düşürüldü ve pasif yeteneği olan pixin hasarı her seviyede artıyor.

Kore liginde destek rolünde metaya giren Lulu tercihleri artacak gibi gözüküyor. Master Yi’nin pasif yeteneğine (Çift Saldırı) bir güçlendirme geldi. Çift saldırının ilk vuruşunda bir birim katledilirse, ikinci vuruş ikinci vuruş otomatik olarak 300 birim içinde bir rakip arıyor ve canı az olan hedeflere öncelik veriyor. Nidalee’yi metadan alan zayıflatmaları telafi etmek isteyen Rito Nidalee’ye ufak bir güçlendirme yapmış Nidalee’nin taban canı ve iyileştirmesi artmış, W su (Vahşi Pusu) artık görünmez, rahatlıkla görüş totemi işlevi görebilecek.

Katarina’ya çok ufak bir zayıflatma var 0.65 saldırı gücü 0.5 ye düşürülmüş, bu sıralar Koreli oyuncuların elinde Katarina’nın yapabileceklerinin sınırı yok, bildiğimiz üzere Katarina artık daha mobil bıçaklarıyla çatışmalara kolaylıkla girip hemen çıkabiliyor. Eşyalara değinecek olursak suikastçı eşyası olan Gece’nin Kıyısı’na güzel bir güçlendirme gelmiş. Gecenin kıyısının aktif yeteneğinden gelen kalkan artık görünmez şampiyonların görünmezliğini bozmuyor ve bekleme süresi 45 saniyeden 30 saniyeye düşürüldü. Hextech Silah kılıç’ın aktifinin düşü seviyelerdeki hasarı düşürüldü bu hasar  1-18 arasında 175-250 ye artmak suretiyle değişti. Kefaretin mana yenileme özelliği arttı fakat önemli özelliği olan iyileştirmesi düşük seviyelerde zayıflatıldı. 7.20 yamasında gözümüze çarpan önemli değişiklikler bunlardı.

inceleme ekibi
29/01/2017

9557

kere okundu

  1. Avatar mustafa anmaz
    naru iyi oynarsa supper masive favori
    3 yıl önce