Otomobil Lüksün Yeni Adresi Mercedes-Benz S Serisi Maybach.

Lüksün Yeni Adresi Mercedes-Benz S Serisi Maybach.

2 yıl önce     Otomobil
Lüksün Yeni Adresi Mercedes-Benz S Serisi Maybach.

Şimdi aklınıza gelen bütün lüks modellerin donanımlarını düşünün. Bu donanımların en iyi ve geliştirilmiş hallerini hayal edin. Sadece hayallerinizde ki araç artık yollarda. Lüksün yeni adresi Mercedes-Benz S Serisi Maybach.

Bu araçta neredeyse her şey el emeği göz nuru diyebiliriz. Napa deri ile yapılmış koltuktan tutunda, el işi ahşap kaplamalara kadar her şey sık eleyip ince düşünülmüş şekilde dizayn edilmiş. Aracın içinde bizi 300 adet LED ekran beklemekte.

Bu aracı aldıktan sonra hotele gidip Spa keyfi bile yapmamıza gerek kalmayacak. Araçta 12 yönde ayarlanması mümkün olan soğutmalı ve ısıtmalı elektrikli koltuklardan ziyade spa yapabilme gibi birbirinden çeşit masaj seçenekleri de mevcut.

Teknolojik olarak birçok donanıma sahip Maybach, akıllı telefonunuzla uzaktan erişim imkanıda sunuyor. Uzaktan erişim sayesinde motoru çalıştırabiliyorsunuz veya navigasyon ile yol belirleme yapabiliyorsunuz.

Ülkemiz için güçlü motor seçenekleriyle karşımıza çıkman Mercedes Benz S Serisi Maybach, bize performansı hissettirecek deneyimler sunuyor. 2 Motor seçeneği bulunan Mercedes, 5980 cc V12 motoru ile 630 beygir üretebiliyor. Diğer motoru ise 3982 cc’lik V8 motoru da 469 beygiri bize sunuyor.

9116

kere okundu

    Bu habere henüz bir yorum yazılmamış.