Oyun Mario Sports Superstars'ın çıkış tarihi belli oldu.

Mario Sports Superstars'ın çıkış tarihi belli oldu.

3 yıl önce     Oyun
Mario Sports Superstars'ın çıkış tarihi belli oldu.

Nintendo'nun yaklaşmakta olan 3DS oyunu Mario Sports Superstars için yeni bir Trailer yayınladı. Trailerı incelediğimizde içeriğin de görüyoruz ki, oyun içerisinde eğlence diğer Mario oyunlarını aratmayacak şekilde devam ediyor. Oyunda birçok sportif aktivite mevcut. Videodan yola çıkarak söylemeliyim ki Mario Sport Superstars'ta  beyzbol, at yarışı, tenis, golf ve futbol gibi beş spor dalı yer almakta. Karakterlerimizle bu spor dallarında boy göstermekteyiz.

Trailer'da gördüğümüz kadarıyla oyun içerisinde eğlenceli bir mizahta söz konusu. Öyle ki yayınlanan video'da Luigi kardeşi olan Mario'yu at yarışında geçmişken, bir anda Mario ortaya çıkıyor ve onu son düzlükte geçip birinci bitirmeyi başarıyor. Bu olaya spikerde yorumsuz kalmıyor.

Mario Sports Superstars hem tekli oyuncu, hem de çoklu oyuncu seçenekleriyle oynanabilmekte. İçerisinde yukarıda da bahsettiğimiz 5 spor dalı mevcut. Ayrıca son olarak oyun içerisinde 18 karakter bizi beklemekte. Bunların birkaçına söylemek gerekirse, Mario, Şeftali, Bowser, Rosalina, Luigi, Yoshi, Walugi gibi karakterler oyunda mevcut.

Bunlara ek olarak, Nintendo'dan 5 Dolar karşılığında Amiibo kartları da almak mümkün.
Mario Sports Superstars'ın 3DS'ye geliş tarih ise Avrupa'da ve Kuzey Amerika'da 24 Mart 2017 şeklinde açıklandı.

inceleme ekibi
oyun haberleri
15/03/2017

1097

kere okundu

    Bu habere henüz bir yorum yazılmamış.