Oyun Naruto Online Oyununa Türkçe Dil Desteği Geliyor!

Naruto Online Oyununa Türkçe Dil Desteği Geliyor!

3 yıl önce     Oyun
Naruto Online Oyununa Türkçe Dil Desteği Geliyor!

Naruto tüm dünyayı kasıp kavurmuş, ülkemizde de birçok hayran kitlesi olan,  dövüş stratejileri içinde barındıran bir Japon animesi.  Naruto’nun animesinin yanı sıra oyunlarıyla da naruto severlerin kalbinde yer tutmuş bir anime. Naruto Online’da animenin en popüler oyunlarından biri.

Naruto Online bir süredir Türk Naruto severler için yoğun olarak çalışmaktaydı. Bir zamanlar Türkçe Dil seçeneği olmayan oyunda, yoğun çalışmalar sonunda Naruto Online Türkçe Dil desteğine sahip olarak artık oynanabilecek. Ülkemizde de İngilizce olmasına rağmen oldukça büyük bir kitleye hitap etmesi Türkçe Dil desteğine gelmesinin en büyük etkenlerinden biri. Naruto Online oynayanlar için müjdeli bir haber şüphesiz ki!.

Oyun içerisinde oyunun hikayesini ve görevlerini yerine getiriyorsunuz. Tüm Ninja karakterlerin sayısı 170’i buluyor, bu karakterlerden birçoğu animesinden tanıdığımız karakterler. Dünya’da 200 milyonu aşkın kopya satan oyun, Türkçe Dil desteğinden sonra ülkemizde de satışlarını arttıracak gibi duruyor.

Naruto Online animesine birçok bölümde sadık kalmış ve hikayeyi o şekilde yürütmüş bir oyun. Özellikle Tek orijinal oyun olma özelliğine sahip Naruto Online, bu yapısıyla da dikkatleri üzerine çekiyor.

9278

kere okundu

    Bu habere henüz bir yorum yazılmamış.