Oyun Pokemon Go geniş güncelleme paketi

Pokemon Go geniş güncelleme paketi

3 yıl önce     Oyun
Pokemon Go geniş güncelleme paketi

Pokemon go ilk çıktığı günlerde dünya çapında büyük yankılar getiren bir oyun oldu. Hatta öyle ki ünlüler reklamlarını yapıp sosyal medyalardan paylaşımlar yapıyorlardı. Televizyonlarda haber bültenlerine kadar girmiş bir oyundan bahsediyoruz şuanda. Belki de gelmiş geçmiş en çok konuşulan oyun oldu kendisi. Yabancı ülkeler ve ülkemizde herkes pokemon yakalama derdine girmiş sokaklara dökülmüştü birzamanlar. Bir zamanlar diyorum çünkü oyun bu çıkışını uzun süre sürdüremeden gerileme dönemine girdi. Pokemon go gerileme dönemine girdikten sonra oyunun geliştiricisi Niantic tarafından alınan küçük önlemler bu gerilemeyi durduramadı. Oyunun tek düze oluşu, oyunun gerileme dönemine girmesinin en büyük etkenlerden biriydi. Bunun üzerine bitmek bilmeyen hilelerin çıkışı çoğu oyuncunun canını sıktı ve bu oyuncular telefonlarından pokemon go yu kaldırdılar. Oyuncular o kadar sıkılmıştı ki, sürekli aynı içeriği oynamaktan, sürekli ve yoğun olarak Niantic firmasına karşı olumsuz eleştiriler yapmaktaydılar. Sonunda Niantic bunu anlamış olsa gerek ki, oyuna büyük bir güncelleme geleceğini açıkladı.

.
Pokemon go için gelecek güncelleme tam olarak açıklanmasa da, oyuna 80 civarı yeni pokemon ekleneceği ilk gelen açıklamalar arasında. Bu pokemonları da oyuncular sokaklardan diğer pokemonlar gibi tutabilecekler. Bunun yanında yeni kıyafetler, geliştirilmiş oyun mekanikleri ve oyuna farklı kıyafetler gibi yenilikler geleceği söyleniyor. Bahsedilen bu güncellemenin henüz tarihi belli değil. Bu yüzden o konuda bir şey diyemiyoruz. Fakat yeni güncellemeyle ilgili hangi pokemonlar gelebileceğini size söyleyebiliriz.

Yeni katılacak olan Pokemonlar; Quilava, Ariados, Victreebel, Vileplume, Xatu, Magby, Stantler, Togetic, Politoed, Bellossom, Yanma, Scizor, Butterfree, Crobat, Unown, Totodile, Meganium, Octillery, Machamp ve Chikorita gibi pokemonlar oyuna katılacak. Şimdilik Pokemon go hakkında söyleyebileceklerimiz bunlar, ilerleyen günlerde yeni gelen haberlerle görüşmek üzere...

inceleme ekibi
16/02/2017

1014

kere okundu

    Bu habere henüz bir yorum yazılmamış.