Oyun Pokemon Go için yepyeni bir güncelleme

Pokemon Go için yepyeni bir güncelleme

3 yıl önce     Oyun
Pokemon Go için yepyeni bir güncelleme

Pokemon Go yaşadığı büyük gerilemeyi durdurup işleri yoluna koyma girişimlerine devam ediyor. Neredeyse her ay yeni güncellemeler getiren Niantic firması iOS ve Android için yeni gelecek güncelleme hakkında detayları paylaştı.

Pokemon Go oyununda daha çok zaman harcatmayı planlayan firma, gelecek güncellemede oyunun mekaniklerine pek dokunmasa da Pokemon severleri günlük görev sistemini getirip farklı evrim eşyaları kazandıracak. 7 Gün boyunca First PokéStop of the Day meydan okudukları takdirde rastgele evrim eşyaları kazanma fırsatları yakalayacakalar. Androidler için 0.59.01 iOS için ise 1.29.1 isminde gelecek olan güncelleme oyundaki metin hatalarını da düzeltecek.

Pokemon Go tarafından uzun süreden beri beklenen takas sistemi ve efsanevi Pokemon güncellemesi ise bir başka bahara veya yaz aylarına kaldı. Gelecek olan takas sistemi hakkında da Niantic firması önceden yaptıkları açıklamaya göre, online takas sisteminin olmayacağı sadece etrafımızdaki kişilerle takas gerçekleştirebileceğimizi belirtmişti.

oyun haberleri
22/03/2017

1148

kere okundu

    Bu habere henüz bir yorum yazılmamış.