Sinema / TV Real Farm ın Tanıtım Videosu ve Çıkış Tarihi Belli Oldu.

Real Farm ın Tanıtım Videosu ve Çıkış Tarihi Belli Oldu.

2 yıl önce     Sinema / TV
Real Farm ın Tanıtım Videosu ve Çıkış Tarihi Belli Oldu.

Ağır iş makineleri her zaman ilgi çekici olmuştur. Ağır ve büyük olmaları her zaman birçok kişiyi etkilemiştir. Bu tür oyunlarında ortaya çıkması ağır iş makinelerini sevenlerin kalbinde taht kurmuş vaziyette. Kamyonlar, Biçerdöverler, Traktörler ve Dozerler gibi birçok ağır makineyi kullanma deneyimi sunan oyun tanıtım videosunu çıkarmış durumda.

Ağır iş makinelerinin kullanımı ve onlarla yapacağımız işleri konu alan oyun, birçok büyük Dünya ülkelerinde iyi satışlar yapmakta. Özellikle Almanya’da birçok kişinin ilgisini çekmekte ve bu tür oyunlar oldukça ilgi görmekte. Teknolojinin gelişmesi ve bu tür oyunların daha fazla detaylandırılıp iyi grafiklere kavuşması talebi de arttırmakta.

Artık grafiksel anlamda daha farklı deneyimleri hedefleyen oyun yapımcıları 4K grafiklere sahip oyunlar geliştirmeye başladılar. Bu oyunlara örnek olarak karşımıza Real Farm  çıkmakta. 4K grafiklere sahip olarak çıkacak oyun 20 Ekim 2017’de piyasaya sürülmesi bekleniyor.

20 Ekim’de çıkacak olan Real Farm oyununda 2 farklı mod olacak. Bu modlardan ilki Kariyer Modu diğeri ise Ana senaryo modu olacak. Real Farm oyunun tanıtım videosu oyun yapımcıları tarafından yayınlandı, yazının altındaki videoya göz atabilirsiniz.

 

561

kere okundu

    Bu habere henüz bir yorum yazılmamış.