Oyun Red Dead Redemption 2, PC için çıkacak mı?

Red Dead Redemption 2, PC için çıkacak mı?

3 yıl önce     Oyun
Red Dead Redemption 2, PC için çıkacak mı?

Resmi Büyüt

Rockstar Games tarafından hazırlanan ve 2017'nin sonlarına doğru PlayStation 4 ve Xbox One için  çıkması beklenen Dead Redemption 2, PC için çıkması beklenmediğinden dolayı PC kullanıcılarını bir hayli üzmüştü. Bunun üzerine PC kullanıcıları topladıkları imzalarla RockStar Games'in kapısını çaldı ve isteklerini dile getirdiler. RockStar Games yaptığı geçmişteki açıklamalarda PC kullanıcılarına kötü haberler sürekli vermişti. Fakat Dead Redemption 2 kesinlikle PC platformu için çıkmayacak mı ? sorusunun cevabını hemen sizinle paylaşıyorum.

Geliştirici firma kendi web sitelerinde PS4 ve Xbox One kodlarının altında PC için hazırlanmış bir kod paylaştı. Paylaşımdan sonra kısa bir süre sonra kaldırılan kod akıllarda karışıklığa yol açtı. Ardından ikinci karışıklığa sebep olup olay ise Denuvo isimli kullanıcının geçtiğimiz yıllarda bu tür haberleri yayınlaması ve bu haberlerin doğru çıkmasıydı. Denuvo isimli kullanıcı haberi yayınlamadı fakat Offline olmasına rağmen bu tür haberleri yayınladığı avatar resmini değiştirmedi.

Hatırlarsınız ki Grand Theft Auto oyunun son serisi başlarda PC için çıkmayacaktı sonra iş yılan hikayesine dönüp çok geç çıkmıştı. İşte bu oyunda buna benzer olabilir ve RockStar Games PC platformu için şuanda yeni adımlar atıyor olabilir. Bu konuda ayrıntılar gelmeye devam ettikçe sizinle paylaşmaya devam edeceğiz.

inceleme ekibi
oyun haberleri
08/03/2017

1116

kere okundu

    Bu habere henüz bir yorum yazılmamış.