Oyun Şampiyonluk ligi Oyunfor crew team aurora maçı

Şampiyonluk ligi Oyunfor crew team aurora maçı

3 yıl önce     Oyun
Şampiyonluk ligi Oyunfor crew team aurora maçı

Maça başlayan takım kadroları Crew’de üst koridorda Elwind, ormanda Mojito, orta koridorda Godbro ve alt koridorda Madness ile Wendlbo. Aurora tarafında ise üst Koridorda Atom, ormanda Taikki, orta koridorda React ve alt koridorda ise Ruvelius ile Zersting. Serinin ilk maçında alınan şampiyonlar ise Crew cephesinde üst koridora Nautilus, ormana Kha’Zix, orta koridorda Ekko ve alt koridora ise Caitlyn ve Nami oldu. Aurora cephesinde ise üst koridoraGragas, ormana Graves, orta koridorda Vladimir ve alt koridora ise Kalista ve Thresh şampiyonları tercih edildi. İlk maçta ilk kan dakika 2’de Wendlbo’yu öldürmeyi başaran Ruvelius’a gitti. Maçın ilk 10 dakikasında alt koridorda Aurora ekibinin üstünlüğü söz konusuydu.

.
Skorda 4-1 ve altında da 2 k önde olan taraftı. Aynı zamanda maçın 10 dakikasında ilk ejder olan dağ ejderi de Aurora tarafından katledildi. İlk kule altınını ise dakika 15’te orta koridordan Crew almayı başardı. Bu kuleye karşılık vermek isteyen Aurora üst koridor kulesine baskı uygularken alt koridor kulesine Crew’un baskı yapmasına engel olamadı ve böylece 2’ye 1’lik bir kule değişimi yaşandı. Maçın 17 dakikasında ise Aurora alt koridor kulesini ve bulut ejderini almayı başardı. Crew bu dakikalarda bir ninja-baron denemesinde bulundu fakat bu deneme onlariçinfelekatle sonuçlandı. Bir taraftan baron diğer taraftan React verdiği hasarla burada Crew cephesinden 4 kişinin ölmesine neden oldular. Tüm bunlar olurken alt koridordan Ruvelius ve Zersting 2 nexuskulesinide almayı başardı. Bu ninja-baron denemesinden önde çıkan taraf hem baronu hemdenexus kulelerini alan Aurora oldu. Maç 23 dakikada Aurora’nın galibiyetiyle sonuçlandı. Maçın adamı ise ninja-baron demesinde harikalar yaratmayı başaran ve maçı 4/0/5 KDA ile tamamlamayı başaran React oldu.

.
İkinci maçta Aurora üst koridorda Shen, ormanda Elise, orta koridorda Taliyah, alt koridorda ise Kalista ve Blitzcrank şampiyonlarını tercih ettiler. Crew ise üst koridorda Rumple, ormanda Kha’Zix orta koridorda Azir, alt koridorda Caitlyn ve Nami’yi tercih etti. İlk kanı maçın 4 dakikasında üst koridora baskına giden Taikki almayı başardı. Maçın ilk 10 dakikasında alt koridorda yaşanan savaşlar sonucunda Aurora skorda 3-0 öne geçen taraf oldu. Aynı zamanda ilk ejder olan okyanus ejderini de Aurora almayı başardı. İlk kule altını da alt koridorda Aurora tarafından alındı. Maçın 17 dakikasında alev ejderi çevresinde yakalanan Rumble’ı almayı başaran Aurora alev ejderini ve bunun yanında 3 skoru da hanesine yazdırmayı başardı.

Maçın 20 dakikalarına gelindiğinde Aurora altında 3 k üstündü aynı zamanda skorda da 11-4 önde olan taraftı. Maçın 25 dakikasında Aurora baronu almayı başardı. Maçın 27 dakikasında ise hem bulut ejderini hem de alt koridorda inhibitör kulesini almayı başaran taraf Aurora oldu. Maçın 32 dakikasında orta koridorda yapılan savaşı kazanan ve ardından baronu alan Aurora skorda 17-6’lık, kulelerde 7-3’lük ve altında da 10 k üstünlüğe sahip olan taraftı. Maçın 39 dakikasında yapılan katliamla birlikte Aurora maçı kazanmayı başardı. Maçın adamı ise alınan skorların çok büyük bir kısmına etki yapan Taikki 7/1/12 şeklindeki KDA ile olmayı başardı.

 

inceleme ekibi
oyun haberleri
04/03/2017

1087

kere okundu

    Bu habere henüz bir yorum yazılmamış.