Teknoloji Samsung Galaxy S8 rekor kırmak istiyor

Samsung Galaxy S8 rekor kırmak istiyor

3 yıl önce     Teknoloji
Samsung Galaxy S8 rekor kırmak istiyor

Samsung’un son amiral gemisi olan Samsung Galaxy S8 geçmişteki sıkıntıları yaşamayacak gibi duruyor. Özellikle Galaxy serisinde her sene stok konusunda sıkıntı yaşayan Samsung şirketi, bu yıl önlemini almış gibi duruyor. Samsung tarafından yapılan açıklamaya göre, rekor sayıda üretim sağladıklarını ve yeni servislerin de en kısa sürede kullanıcılar için hizmete gireceğinin açıklamasında bulunuldu.

Geçmişteki yıllarda Galaxy S6 Edge,  Galaxy S7 ve Galaxy S7 Edge modellerine olan yoğun ilgiden dolayı birçok bu tür sorunlar hep yaşanmış ve kullanıcılar mağdur olmuştu. Bu sene  rekor üretim sağlayan Samsung sayesinde herhangi bir tedarik sıkıntısı yaşanmayacağı Samsung tarafından tescillenmiş oldu.

Samsung yetkililerinden DJ Koh yaptığı bir diğer açıklamaya göre ise, “Geçtiğimiz yıllarda çok büyük sıkıntılar yaşadık, bu yıl yeni önlemler aldık. Geçtiğimiz yıl Galaxy S7 gibi sıkıntıları Galaxy S8’de görmeyeceksiniz, ayrıca tedarik konusunda sorunda yaşanmayacak. Şuanda Samsung bünyesinde 20 milyon adet Galaxy S8 üretildi ve satışa hazır. Bu yıl Galaxy S8 ile yeni bir rekora imza atmak ve kullanıcılara harika deneyimler sunmak istiyoruz.” Dedi.

Bu iddaalı açıklamadan sonra Samsung Galaxy S8 ile ilgili ilerleyen günlerde neler yaşanacağını hep birlikte göreceğiz.

teknoloji haberleri
31/03/2017

1441

kere okundu

    Bu habere henüz bir yorum yazılmamış.