Teknoloji Samsung'un mağazası alev alev yandı

Samsung'un mağazası alev alev yandı

3 yıl önce     Teknoloji
Samsung'un mağazası alev alev yandı

Samsung'un kötü kaderi kaldığı yerden devam ediyor. Bugün içerisinde Samsung'un Singapur'daki satış mağazasının bir bölümünü alev içinde yandı.

Son günlerde ateş içine düşen Samsung, bir türlü kendini toplayamazken şimdi de talihsiz kazalar serüvenine devam ediyor. Galaxy Note 7 ile başlayan batarya krizi, ardından patlayan bataryaların yok edilmesinde yaşanan kazalar sonucu tesiste yangın çıkması ve şimdi'de Singapur'daki satış mağazasının cayır cayır yanması haberi Samsung için bahtsız kader olarak nitelendirilebilir.

Samsung yetkilileri tarafından yapılan açıklamaya göre ise; Samsung Experience satış mağazamızda bir yangın çıktı. Yangın mağazada ki gelişmiş yangın sistemi cihazları sayesinde kısa sürede kontrol altına alınmış durumda. Yangın hakkında herhangi bir bilgiye sahip değiliz. Hasarın boyutunu hakkında çalışmalarımızı başlatmış durumdayız. Korkulacak bir şey yok, herhangi bir can kaybına veya yaralanmaya yol açmadığı şeklinde açıklamalarda bulundu.

Samsung'un bu kötü kaderi yarın tanıtılacak olan Galaxy S8 ve Galaxy S8 Plus'ında başına gelmez umarız diyerek yazımızı sonlandırıyoruz.

teknoloji haberleri
28/03/2017

9396

kere okundu

    Bu habere henüz bir yorum yazılmamış.