Sinema / TV Sex and The City'nin 3.Filmi İptal Oldu.

Sex and The City'nin 3.Filmi İptal Oldu.

2 yıl önce     Sinema / TV
Sex and The City'nin 3.Filmi İptal Oldu.

Tüm dünyada birçok hayran kitlesine hitap eden HBO'nun 1998-2004 yılları arasında yayınlanan kült dizisi Sex and City, finalinden sonra iki filmle ekrana gelmiş ve üçüncü filmin de geleceğini duyurmuşlardı. Hayran Kitlesi büyük bir heyecanla çekim haberlerini beklerken kötü bir haberle hüsrana uğradılar. Dizi ve filmin başrol oyuncusu ve ikonik Carrie Bradshaw karakterine hayat veren Sarah Jessica Parker verdiği bir röportajda  3. filmin çekilmeyeceğini şöyle izah etti:

Yapmıyoruz. Hayal kırıklığına uğradım. Güzel, tuhaf, kalp kırıcı, eğlenceli bir senaryomuz ve hikayemiz vardı. Sadece hikayeyi anlatamayacağımızın hayal kırıklığı yok, bir film daha isteyen izleyiciler için daha fazlası var."

Açıklamanın ardından Daily Mail, filmin iptal olmasına dizide ve filmlerde Samantha karakterini oynayan Kim Cattrall'ın aşırı isteklerinin sebep olduğunu iddia etti. Cattrall ise haberi yalanlayarak şimdiye kadarki tek isteğinin üçüncü filmde yer almamak olduğuna ve onun da 2016'da kaldığına dair bir tweet attı.

9099

kere okundu

    Bu habere henüz bir yorum yazılmamış.