Oyun Total War: Warhammer II 24 Saat Geçmeden Kırıldı

Total War: Warhammer II 24 Saat Geçmeden Kırıldı

3 yıl önce     Oyun
Total War: Warhammer II 24 Saat Geçmeden Kırıldı

Creative Assembly şirketi karalar bağlamış durumda. Ürettikleri strateji oyunu en hızlı kırılan oyun olma özelliğine artık sahip. Creative Assembly tarafından geliştirilen Total War serisinin Warhammer II oyunu çıkışını 28 Eylül 2017'de gerçekleştirdi. Daha oyun çıkalı 1 gün olmadan 20 saatte oyun kırıldı. Bu durumun ardından Total War şirketi daha oyun piyasaya çıktı açıklamalarından 20 saat sonra açıklamada bulundu ve oyunumuz kırılmış bulunmakta bu yüzden çok üzgünüz şeklinde açıklamaya yer verdi. 

Denuvo tarafından kırılmaması için güvenlik ve koruma altına alınan Total War Warhammer II korsancılara yenik düşmüş oldu. Denuvo şirketi korsancılara karşı önlemler almada daha önceki senelerde iyi işler çıkarıordu. Fakat son zamanlarda üst üstte korsancıların 1-2 gün gibi kısa bir sürede oyunu kırmaları bir çok oyun üreticisini üzdü. Bugünlerde Denuvo şirketinin kaderi içler acısı hale gelmiş durumda, yakın zaman önce Resident Evil 7 gibi oyunlarında başına bu gelmişti ve Denuvo şirketi olumsuz eleştiriler almıştı. 

Creative Assembly tarafından geliştirilen ve köklü Total War serisinin en yeni oyunu olan Total War: Warhammer II, 28 Eyül tarihinde piyasaya sürülmüştü. Görünüşe göre 29 Eylül itibariyle Denuvo korumalı oyun korsana yenik düştü.

Denuvo oldukça tartışmalı bir kopya koruma sistemi ancak uzun bir süredir korsanları kapıda tutma konusunda oldukça etkili bir iş sergiliyordu. Total War: Warhammer II oyununun yayınlandıktan bir gün sonra kırılması, oyuna bu tartışmalı korumaya sahip en hızlı kırılan oyun unvanını kazandırdı.

 

9179

kere okundu

    Bu habere henüz bir yorum yazılmamış.