Teknoloji Western Digital'in şarj özellikli sürücüsü duyuruldu

Western Digital'in şarj özellikli sürücüsü duyuruldu

3 yıl önce     Teknoloji
Western Digital'in şarj özellikli sürücüsü duyuruldu

Western Digital (WD) yeni ürünü USB-C G-Drive sürüsüyle karşımızda. Yüksek veri performansı ve Laptop'tan şarj edilebilme özelliğiyle WD tarafında kullanıcılara sunuluyor.

Western Digital bize neleri sunacak
Western Digital'in yeni özelliklerinden ilki MacBook ve Pro Laptoplarla uyumlu cihazları eşzamanlı olarak 45 watt değerinde güç çıkışı sayesinde, şarj edebilme özelliğine sahip olması.

Ürünümüzün bir diğer özelliği depolama konusunda sıkıntı yaşayan kullanıcılar için yapılmış durumda, hem kaliteli olsun hem de yüksek depolama kapasitesinin olmasını isteyen kullanıcılar için tasarlanmış olan cihaz, 10 TB, 8 TB, 4 TB olarak piyasaya sürülmekte. Bunun yanında şık ve kullanışlı alüminyum kasaya sahip olan cihazda, tasarıma da yer verilmiş.

2017'nin çeyreğine doğru satışı başlanması beklenen WD G-Drive USB-C harici sürücüsünün en yüksek saklama kapasiteli olan 10 TB modeli 450 $, orta kapasiteli modeli olan 8 TB modeli ise 350$, ve son olarak en düşük saklama kapasiteli sürücüsü olarak çıkan 4 TB modeli ise 200 $ dolarlık bir fiyatla piyasaya sürülecek.

teknoloji haberleri
12/04/2017

1363

kere okundu

    Bu habere henüz bir yorum yazılmamış.