Oyun Wolfenstein II: The New Colossus Multiplayer Modu

Wolfenstein II: The New Colossus Multiplayer Modu

3 yıl önce     Oyun
Wolfenstein II: The New Colossus Multiplayer Modu

Wolfenstein II: The New Colossus oyununu satın alacaklara kötü haberimiz var. Wolfenstein II oyunu maalesef multiplayer mod içermeyecek. Bildiğiniz gibi bazı oyunlarda hikaye bazlı ilerlemesine ağırlık veriliyor. Bazıları ise multiplayer odaklı oyunlar oluyor. Wolfenstein II oyunu hikaye tabanlı olacağını biliyorduk ama Multiplayer modunun’da geleceğini düşünmekteydik. Fakat birçok oyuncunun rekabet ettiği bölüm olan multiplayer modu Wolfenstein II’e gelmeyeceğini yazılımcı şirket tarafından açıklanmış bulunmakta.

Oyun geliştiricileri tarafından net bir açıklamanın yapılmasının ardından, bunun nedeni konusunda da açıklama da bulunuldu. Wolfenstein II oyununun hikayesinin kaliteli olduğunu ve bu yönüne tamamen ağırlık vermek istediklerini geliştiriciler tarafından belirtildi.

Enteresandır ki, şimdiye kadar yapılmış birçok FPS oyunu multiplayer modu ile çıkmış durumda. Ama oyuncu geliştiricilerinin verdiği bilgiye göre, sırf oyun satılsın diye multiplayer modu eklemek uygun olmadığını bunun yerine hikayeye kafa yorduklarını açıkladılar.

Bu kadar hikaye bakımından kaliteli olduğunu iddia eden geliştiriciler, 2-3 gün sonra incelemeleri yapılacak oyunun ne durumda olduğunu hep birlikte göreceğiz.

9287

kere okundu

    Bu habere henüz bir yorum yazılmamış.