Oyun World Of Warships 2.Yıl Etkinlikleri Başlıyor

World Of Warships 2.Yıl Etkinlikleri Başlıyor

3 yıl önce     Oyun
World Of Warships 2.Yıl Etkinlikleri Başlıyor

Gemilerde talim var 
Bahriyeli yarim var 
O da gitti sefere 
Ne talihsiz başım var 

Şarkısını mırıldanarak haberimize başlıyoruz.

World of Warships 2 oyunu 2. Yaşı nedeniyle bu hafta oyun içi etkinlikleriyle yaşını kutlayacak.

World of Warships oyuncuların oyuna verdiği emek sayesinde büyüdüğünü geliştiğini açıklayan yapımcı ekibi. Oyuncular için birbirinden güzel etkinlikler hazırlayarak “bizde onlar için güzellikler yapacağız” şeklinde konuştu. Oyun içerisinde 10 harita ve ABD ile Japonya’yı kapsayan birden çok gemiyi barındırıyor.

Oyun geçtiği günlerde hatalarından eksiklerinden ders almaya devam ediyor. Yeni eklenen gemiler ve savaş alanları ile sınırlarını sürekli genişleten World of Warships, grafik olarak neredeyse tamamen iyileştirmeye gitti. Oyunun sürekli değişen hava dinamiği bize oyunda her zaman statik kalmamıza olanak sağlıyor. Yağmurlu, sisli ve rüzgarlı gibi zor şartlarda farklı stratejiler üretmemize neden oluyor.

Oyunun yapımcılarından gelen açıklama ise “2 yıldır geliştirici ekibin ortaya koyduğu olağanüstü emek sayesinde bugün olduğumuz yerdeyiz. Oyuncularımızla ele ele vererek ve onlardan gelen geribildirimleri gece gündüz demeden oyuna eklemeye çalışarak oyunumuzu hep bir adım öteye taşımaya devam ediyoruz. Şimdiye kadar World of Warships’e çok sayıda güncelleme ve iyileştirme geldi. Önümüzdeki günlerde de yepyeni sürprizlerle sizlerle olmaya devam edeceğiz,” şeklinde konuştu.

Oyun Eylül ayında 2.yıl etkinlikleri kutlayacağını son bir kez daha hatırlatalım.

9510

kere okundu

    Bu habere henüz bir yorum yazılmamış.