Oyun WOT 9.20.1 Güncellemesi Çıktı!

WOT 9.20.1 Güncellemesi Çıktı!

3 yıl önce     Oyun
WOT 9.20.1 Güncellemesi Çıktı!

World of Tanks'ın geliştirici ekibi son sürat çalışlarına devam ediyor. Yeni çıkan güncelleme ile World of Tanks artık daha adaletli olacak. Çıkan 9.20.1 güncellemesi ile birlikte Çin, Amerikan ve İngiliz hattında değişiklikler var. Özellikle araç dengeleme sisteminde değişikliklere güncelleme ile birlikte gelmekte. 18 Ekim'de çıkan güncelleme yeni arabirimler, yeni mekanizmalar ve iyileştirilmiş madalyalar ile geniş çaplı bir bakımdan geçti. 

Araç dengeleme sistemi her güncellemeyle geliştiren yazılımcı ekip bu seferde boş durmadı. Dengeleme sistemi haricinde X tier tankların zamanla zayıflayan gücünde artışa gidildi. Özellikle Çinli Premium tanklar zamanla güçlerini kaybetmiş ve kullanmaz hal almıştı, bunlarında özellikleri iyileştirilerek yeni güncellemeye eklendi.

Eskiden tüm oyuncular X tier tank almak ve madalyalar kazanıp kendini geliştirmek isterlerdi. Fakat bazı kesim ise X tier tank almak yerine VIII tier tanklarla veya daha düşük seviyeli tanklarla oyunun zevkini çıkarırlardı. Artık 10 level tanklarla oynamak istemeyen kişilerde düşünülmüş ve ekstra epik madalyalar kazanmalarının önü açılmış durumda. 

Eşleştirme sistemini baştan aşağı değiştirmek yerine, yarattıkları sistemi geliştirme yoluna giden WOT ekibi bu sefer bu konuya fazlasıyla değinmiş gibi duruyor. Artık tanklar rastgele geldiği sistem tarih oldu. Oyuncuların özellikle en çok şikayet ettiği durum olan eşitsiz takımlar, birçok oyuncunun canını sıkmış ve oyundan erken çıkmasına yol açmıştır. Bu durum konusunda çok eleştiri alan WOT ekibi, kullanıcıları dikkate aldığını söylemek lazım. Artık oyuncu eşleştirme sistemi birbirine denk oyuncular ve tankları karşılaştırarak oyunu kuruyor. Bu da oyuncuları sevindireceğine ve daha kıyasaya mücadeleler geçeceğine hiç şüphe yok. 

Evet World of Tanks'ın 9.20.1 güncellemesi kısaca bu şekilde, World of Tanks'ın sitesinden aldığımız WOT güncelleme videosu'nu aşağıdan izleyebilirsiniz.

9110

kere okundu

    Bu habere henüz bir yorum yazılmamış.