Otomobil Yeni Hyundai i30 Fastback'in Türkiye Fiyatı Belli Oldu.

Yeni Hyundai i30 Fastback'in Türkiye Fiyatı Belli Oldu.

2 yıl önce     Otomobil
Yeni Hyundai i30 Fastback'in Türkiye Fiyatı Belli Oldu.

Hyundai yıllardır ülkemizde kendini kanıtlamış bir Kore markası. Hyundai i30 ise geçmişteki modelleriyle ülkemizde oldukça sevilen ve talep gören bir araç. Hem dinamik tasarımı hemde donanımsal özellikleriyle i30 birçok kişinin tercihi. Bu sefer karşımıza Hyundai i30 modelinin sedanına yakın bir versiyonu çıkıyor, kendisi Hyunda i30 Fastback modeli olarak karşımıza çıkıyor. Özellikle eğimli tavan çizgileri ve arka cam ile açılabilen bagac kapağı ile kullanıcıların ilgisini çekiyor. Diğer model olan i30 HB modeline göre biraz daha alçaltılmış bir şasi görmekteyiz araçta. Hyundai i30'dan 115 mm daha uzun olan i30 fastback, geçmişteki modelleri gibi önceliği güvenliğe ve araç donanımına vermiş durumda. 

Hyundai her sene kendine yeni teknolojiler katıyor ve geleceğin teknolojisine en yakın araçlar tasarlıyor. Bu modeldede aynısını yaptığı görüyoruz. 12 farklı renk seçeneği ile sunan kullanıcıya i30 fastback, sertleştirilen süspansiyon ve iyileştirilmiş yol tutuşu ile performansınada oldukça katkılarda bulunduğunu söylemek lazım.

120 beygir gücünde 3 slindirli motor seçeneği ve 140 beygir gücünde 1.4 motor seçeneği ile birlikte 2 farklı benzinli model sunan Hyundai, 136 beygirlik 1.6 litrelik dizel motoruylada toplamda bize 3 seçenek sunmuş oluyor.

Bütün modelleri için 7 ileri çift kavrama teknolojisi sunacak i30 Fastback Türkiye içinde fiyatı belli oldu. Hyundai i30 Fastback 95.000 TL'den başlaması beklenmekte...

3130

kere okundu

    Bu habere henüz bir yorum yazılmamış.