İnceleme Youtubers Life inceleme

Youtubers Life inceleme

3 yıl önce     İnceleme
Youtubers Life inceleme

Youtubers Life simülasyon tarzında PC için Tycoon Games tarafından çıkarılan bir oyundur. Bu oyunda amacınız sevilen beğenilen bir youtuber olmaktır. Oyundaki karakterinizi kendiniz oluşturarak oyuna başlıyorsunuz ve ilk olarak videolarınızı ailenizin evinde çekmeye başlıyorsunuz. Youtube’da müzik, oyun ya da yemekle ilgili bir kanal açabilme seçenekleri sunuyor bu oyun size, fakat oyunun başında bunlardan sadece 1 tanesini seçebiliyorsunuz. Ailenizle yaşadığınız evde bir yandan video çekerken diğer bir yandan da ders çalışmaya mecbursunuz.

.
Oyunda çeşitli etkinliklere katılarak çeşitli insanlarla dost arkadaş olabiliyorsunuz ve bu şekilde de popülaritenizi arttırabiliyorsunuz. Videolar çektikçe yeteneklerinizin artmasına yeteneklerinizin artışı da daha kaliteli videolar çekmenize sebep oluyor.

.
Oyunda aynı zamanda seviye sistemi de mevcut bu seviye sistemi sayesinde daha farklı kıyafet, daha gelişmiş bilgisayar bileşenleri ve benzeri birçok şey satın alabiliyorsunuz. Oyun simülasyon oyunlarını sevenler ve youtuber olmanın nasıl bir şey olduğunu tecrübe etmek isteyen kişiler için tercih edilebilecek nispeten küçük bir oyun olarak karşımıza çıkıyor.


İnceleme Ekibi Puanı: 6


 

inceleme ekibi
05/02/2017

1146

kere okundu

    Bu habere henüz bir yorum yazılmamış.